ZWIĄZEK ZAWODOWY SODA POLSKA Rss

Zobacz koniecznie

Grafik pracy 2021Grafik pracy 2021 [modula id="4607"] Poniżej do pobrania plik w postaci pdf. [wpdm_package id='4618']

Czytaj dalej

KoronawirusKoronawirus Koronawirus informacje

Czytaj dalej

Koncert NoworocznyKoncert Noworoczny fot.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek foto.Tomasz Bednarek

Czytaj dalej

Grafik pracy na rok 2020Grafik pracy na rok 2020 [wpdm_package id='4050'] [wpdm_package id='4054'] [wpdm_package id='4058']

Czytaj dalej

Komunikat

Kategoria: Bez kategorii, komunikat

Pragniemy przekazać Państwu informację dotyczącą wypłaty gratyfikacji pieniężnej w miesiącu wrześniu. Poniżej obszerny cytat z komunikatu przekazanego przez Zarząd.

W związku z zaistnieniem okoliczności których nie mogliśmy przewidzieć ( nagłe odejście Przewodniczącego Rady Nadzorczej CIECH, SA. śp. dr Jana Kulczyka, głównego akcjonariusza naszej Grupy), Zarząd CIECH SA. podjął decyzję o rezygnacji z uroczystych obchodów 70 lecia naszej Firmy. W obecnej sytuacji związanej z okresem żałoby, powinno to być przez Państwa zrozumiałe i godnie przyjęte.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami wszyscy pracownicy otrzymają świadczenie okolicznościowe z okazji Dnia Chemika i 70 lecia CIECH łącznie, jak również rekompensatę finansową z powodu odwołania uroczystości eventowych. CIECH Soda Polska wypłaci każdemu pracownikowi zatrudnionemu na dzień 31.08.2015 r. z funduszu płac netto 300 zł oraz dodatkowo, z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, 330 lub 350 zł netto ( w zależności od dochodu).

W celu uczczenia święta branżowego i 70-lecia CIECH SA. pragniemy zorganizować spotkanie dedykowane pracownikom naszej spółki z ponad 30-letnim stażem pracy i uhonorować ich drobnym upominkiem. O terminie spotkania poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie.

Wypłata świadczenia nastąpi na rachunek bankowy pracownika do 14.09.2015

 

tabelka

Komentowanie wyłączone.

loading