ZWIĄZEK ZAWODOWY SODA POLSKA Rss

Zobacz koniecznie

Grafik pracy 2022 rokGrafik pracy 2022 rok [modula id="4709"] [modula id="4711"] [wpdm_package id='4713']

Czytaj dalej

Grafik pracy 2021Grafik pracy 2021 [modula id="4607"] Poniżej do pobrania plik w postaci pdf. [wpdm_package id='4618']

Czytaj dalej

KoronawirusKoronawirus Koronawirus informacje

Czytaj dalej

Komunikat

Kategoria: Bez kategorii, komunikat

Pragniemy przekazać Państwu informację dotyczącą wypłaty gratyfikacji pieniężnej w miesiącu wrześniu. Poniżej obszerny cytat z komunikatu przekazanego przez Zarząd.

W związku z zaistnieniem okoliczności których nie mogliśmy przewidzieć ( nagłe odejście Przewodniczącego Rady Nadzorczej CIECH, SA. śp. dr Jana Kulczyka, głównego akcjonariusza naszej Grupy), Zarząd CIECH SA. podjął decyzję o rezygnacji z uroczystych obchodów 70 lecia naszej Firmy. W obecnej sytuacji związanej z okresem żałoby, powinno to być przez Państwa zrozumiałe i godnie przyjęte.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami wszyscy pracownicy otrzymają świadczenie okolicznościowe z okazji Dnia Chemika i 70 lecia CIECH łącznie, jak również rekompensatę finansową z powodu odwołania uroczystości eventowych. CIECH Soda Polska wypłaci każdemu pracownikowi zatrudnionemu na dzień 31.08.2015 r. z funduszu płac netto 300 zł oraz dodatkowo, z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, 330 lub 350 zł netto ( w zależności od dochodu).

W celu uczczenia święta branżowego i 70-lecia CIECH SA. pragniemy zorganizować spotkanie dedykowane pracownikom naszej spółki z ponad 30-letnim stażem pracy i uhonorować ich drobnym upominkiem. O terminie spotkania poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie.

Wypłata świadczenia nastąpi na rachunek bankowy pracownika do 14.09.2015

 

tabelka

Komentowanie wyłączone.

loading